دقیق صنعت، تامین کننده تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق

درباره ما

 • درباره ما

  شرکت دقیق صنعت اوپاتان مفتخر است با سابقه بیش از ۳۰ سال در زمینه تامین و فروش ابزارآلات اندازه گیری فشار، دما و جریان و به طور کلی انواع گیج و ابزار دقیق، مشغول فعالیت و خدمات رسانی به پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و فروشندگان خصوصی در این صنعت بوده است.

 • چشم انداز

  ما برآنیم تا با به کارگیری تجربه و تخصص کارشناسان مجموعه خود، مرجعی قابل اعتماد برای ارائه اطلاعات تخصصی و فروش در بستر دیجیتال، برای شما مشتریان عزیز باشیم.

 • ماموریت

  کارشناسان مجموعه در تلاش هستند تا نیاز هر مشتری را با درنظر گرفتن میزان و حجم خرید، شناسایی و وی را در طول مسیر خرید راهنمایی و همراهی کنند.

 • تاریخچه

  اولین فروشگاه ما، ۲۸ سال پیش با نام فولاد جنوب در شهر آبادان توسط آقای فرزاد گرجی افتتاح شد؛ که فقط در زمینه تامین و فروش اتصالات و شیرآلات آب فعالیت می کرد و به تدریج وارد حوزه اتصالات فشار قوی و شیرآلات صنعتی و ابزار دقیق شد.

  این فروشگاه در سال ۱۳۸۱ به تهران منتقل شد و همزمان فروشگاه زیر مجموعه دیگری بنام فروشگاه توتال در عسلویه افتتاح گردید.

  در سال ۱۳۹۲ بازرگانی پاسارگاد را در اهواز و در سال ۱۳۹۵ فروشگاه توتال در آبادان را راه اندازی کرد.

  تمامی این شرکت ها و فروشگاه ها زیر مجموعه فروشگاه فولاد جنوب می‌باشند.

  شرکت دقیق صنعت اوپاتان در محل دیگری جدا از فولاد جنوب ولی با همکاری کارشناسان فولاد جنوب در حال انجام وظایف خودش در مورد ابزار دقیق است.

 • قول ما

  ما مفتخریم که خوش نامی،تجربه، صداقت، بهره گیری از تخصص و ارتباطات قوی با سایر همکاران یکی از شاخصه های جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است.

   

مشتریان ما

مشتریانی که تا امروز به ما اعتماد کرده اند