گیج فشار پکنز

وارد کننده انواع گیج فشار پکنز در مدل‌های دیافراگم، بوردون و کپسولی با کاربردهای صنعتی مختلف. جهت استعلام قیمت مانومتر پکنز ترکیه از کارشناسان فروش ما کمک بگیرید.

نیاز به مشاوره دارید ؟

021-86034106

پرشر گیج PAKKENS؛ بررسی گیج فشار پکنز :

می‌توان اذعان داشت که کمپانی پکنز با تولید کردن تمام مدل‌های پرشرگیج‌ در متریال و کاربردهای گوناگون نیازهای کاربران خود را به طور کامل پاسخ می‌دهد. از انواع محصولات گیج‌های فشار این کمپانی میتوان به موارد زیر اشاره داشت :

گیج فشار بوردون تیوب پکنز :

بوردون تیوب یکی از  محبوب‌ترین نوع حسگر های فشار هستند که برای اندازه‌گیری فشار  مایعات و گازها استفاده می‌شود. فشار گیج، نسبت فشار سیال به فشار اتمسفر  است. پرشر گیج‌های لوله بوردون مکانیکی بوده و از الکتریسیته برای اندازه‌گیری  استفاده نمی کنند، به همین دلیل محبوبیت خود را طی این سالها از دست نداده‌اند. جنس آنها معمولا از آلیاژ برنج، مس و گاهی استیل (در شرایطی که مواد، خورندگی نسبت به آلیاژ مس داشته باشند) می‌باشد.

پرشر گیج دیافراگمی پکنز :

حسگر دیافراگم اجزای داخلی را از سیال جدا می‌کند و این  گیج را برای استفاده و اندازه‌گیری سیالات خورنده مناسب می‌سازد. استفاده از گیج دیافراگمی پکنز امکان سنجش فشار سیالاتی با ویسکوزیته و خورندگی بالا را برای شما ممکن می‌سازد و همچنین به دلیل امکان به کارگیری لایه‌های پوششی یا coating های گوناگون دست شما را در اندازه‌گیری سیالات باز خواهد گذاشت. یکی دیگر از دلایل محبوبیت گیج‎های دیافراگمی یا سیل گیج‌ها قابلیت باز و بسته شدن و شستشوی آسان آنهاست؛ زیرا اگر در حین اندازه‌گیری فشار سیالات متبلور یا کریستالیزه در مجاورت دیافراگم باشد، ایجاد رسوب در آن باعث ایجاد خطا در سیستم می‌شود و باید آن مشکل را با تمیزکردن، رفع کرد.

گیج فشار کنتاکت Pakkens :

در این مدل از گیج‌ها یک سوئیچ یا کنتاکت در کنار گیج قرار دارد که بسته به عدد نمایش شده از نشانگر توان دستور متوقف کردن یا ادامه عملیات را دارد. می‌توان محدوده فشار مورد نظر را وارد کرد تا با استفاده از دیتای وارد شده توسط اپراتور سوئیچ در محدوده مورد نظر فشار فرآیند را کنترل کند.

مانوستات پکنز :

مانوستات‌ها تجهیزاتی هستند که برای اندازه‌گیری فشار در یک سیستم به کار می‌روند. مانوستات ترکیبی از مانومتر(گیج فشار) و پرشر سوئیچ است. پرشر سوئیچ را می‌توان بر روی یک یا چند فشار مختلف تنظیم کرد و یک سیگنال off/on را به تجهیزات مورد نظر از قبیل شیر یا پمپ ارسال کرد.

مزیت مانومتر پکنز ترکیه :

علاوه بر دقت تجهیزات، از آنجایی که پکنز، یک برند ترکیه‌ای می‌باشد، خرید و استفاده از خدمات آن برای ما بسیار قابل توجیه می‌باشد. محصولات آنها در محدوده بسیار گسترده‌ای از صنایع مانند نفت و گاز، پتروشیمی، مواد شیمیایی، داروسازی، بیوتکنولوژی، فرآوری مواد غذایی، تهویه مطبوع، ماشین‌سازی، هیدرولیک و کشاورزی کاربری دارد.

 

معرفی و تاریخچه PAKKENS :

کمپانی پکنز از سال 1976 توسط آقای اردوغان فعایت خود را در زمینه صنایع سیم و کابل برای ماشین‌سازی آغاز کرد و در حدود یکسال بعد این کمپانی با نام PAKKENS متولد شد و به مرور زمان شروع به تولید بعضی ادوات قابل استفاده برای خودرو کردند و به دلیل تولید پمپ پدالی احتیاج به تولید گیج‌فشار برای آنها ایجاد شد. به مرور زمان و با گسترش دانش و تکنولوژی، به روزرسانی تجهیزات و همچنین درک احساس نیاز جامعه صنعتی به انواع گیج؛ پکنز در سال 1988  اولین گیج دیافراگمی خود را تولید و روانه بازار کرد. با گذشت زمان و  توجه به دقت در کار و تجهیزات به صورت جهانی، پکنز شروع به تست و کالیبراسیون محصولات خود با دقت بسیار بالا کرد و یکی از اولین برندهایی شد که محصولاتش را با ISO 9000 ارائه می‌کند.

در طی این سالها، پکنز همواره در حال پیشرفت دانش فنی و تحقیق در حوزه ابزار دقیق می‌باشد و با ارائه خدماتی نظیر تولید و پوشش دادن طیف وسیعی از محصولات اندازه‌گیری ابزار دقیق، استفاده از متریال و آلیاژهای گوناگون برای دستگاه‌ها و ارائه گواهی‌نامه‌های معتبر جهانی برای استفاده در صنایع مختلف نیاز مشتریان را برآورده می‌کند.