خرید انواع گیج فشار pakkens/مانومترهای پکنز ترکیه در دقیق صنعت اوپاتان

گیج فشار پکنز

فروش انواع گیج فشار Pakkens در مدل‌های دیافراگم، بوردون و کپسولی با کاربردهای صنعتی مختلف. جهت دریافت لیست قیمت مانومتر پکنز ترکیه تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره دارید ؟ 021-86034106

 گیج فشار پکنز  Pakkens

می‌توان اذعان داشت که این کمپانی با تولید گیج فشار پکنز در انواع متریال و کاربردهای گوناگون نیازهای کاربران خود را به طور کامل پاسخ می‌دهد. از انواع محصولات گیج فشار عقربه ای این کمپانی می‌توان به گیج‌های دیافراگمی، بوردون تیوب، کپسولی و کنتاکت‌دار در انواع خشک و روغنی اشاره نمود.

گیج فشار بوردون تیوب پکنز

بوردون تیوب یکی از محبوب‌ترین نوع حسگرهای فشار است که برای اندازه‌گیری فشار مایعات و گازها استفاده می‌شود. پرشر گیج‌های لوله بوردون محبوبیت خود را طی این سالها از دست نداده‌اند. جنس آنها معمولا از آلیاژ برنج، مس و گاهی استیل (در شرایطی که مواد، خورندگی نسبت به آلیاژ مس داشته باشند) است. از پرشر گیج های بوردون تیوب پکنز می‌توان به مدل‌های MG, MH و MK اشاره نمود.

پرشر گیج دیافراگمی پکنز

حسگر دیافراگم اجزای داخلی را از سیال جدا کرده و گیج را برای اندازه‌گیری سیالات خورنده مناسب می‌سازد. استفاده از گیج دیافراگمی پکنز امکان سنجش فشار سیالاتی با ویسکوزیته و خورندگی بالا را برای شما ممکن می‌سازد و همچنین به دلیل امکان به کارگیری لایه‌های پوششی یا coating های گوناگون دست شما را در اندازه‌گیری سیالات باز خواهد گذاشت.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت گیج‎‌های دیافراگمی یا سیل گیج‌ها قابلیت باز و بسته شدن و شستشوی آسان آنهاست؛ زیرا اگر سیالات متبلور یا کریستالیزه در مجاورت دیافراگم باشد، ایجاد رسوب در آن باعث ایجاد خطا در سیستم می‌شود و باید آن مشکل را با تمیزکردن، رفع نمود.

گیج فشار کنتاکت Pakkens

در این مدل از گیج فشارهای پکنز یک سوئیچ یا کنتاکت در کنار گیج قرار داشته که بسته به عدد نمایش داده شده در نشانگر، توان دستور متوقف کردن یا ادامه عملیات را دارد. می‌توان محدوده فشار مدنظر را وارد کرد تا با استفاده از دیتای وارد شده توسط اپراتور، سوئیچ در محدوده مورد نظر فشار فرآیند را کنترل کند.

مانوستات پکنز

مانوستات‌ها تجهیزاتی هستند که برای اندازه‌گیری فشار در یک سیستم به کار می‌روند. مانوستات پکنز ترکیبی از مانومتر (گیج فشار) و پرشر سوئیچ است. پرشر سوئیچ را می‌توان بر روی یک یا چند فشار مختلف تنظیم کرد و یک سیگنال off/on را به تجهیزات مورد نظر از قبیل شیر یا پمپ ارسال کرد.

مزیت مانومتر پکنز ترکیه

علاوه بر دقت تجهیزات، از آنجایی که پکنز یک برند ترکیه‌ای است، خرید و استفاده از خدمات آن برای ما در ایران قابل توجیه است. زیرا تهیه محصولات این برند به نسبت تجهیزات اروپایی آسان‌تر بوده و قیمت گیج فشار پکنز بسیار مقرون به صرفه تر از رقیبان اروپایی خود است. محصولات آنها در محدوده بسیار گسترده‌ای از صنایع مانند نفت و گاز، پتروشیمی، مواد شیمیایی، داروسازی، بایوتکنولوژی، فرآوری مواد غذایی، تهویه مطبوع، ماشین‌سازی، هیدرولیک و کشاورزی کاربرد دارد.

معرفی و تاریخچه گیج فشار PAKKENS:

کمپانی پکنز از سال 1976 توسط آقای اردوغان فعایت خود را در زمینه صنایع سیم و کابل برای ماشین‌سازی آغاز کرد و در حدود یکسال بعد این کمپانی با نام PAKKENS متولد شد و به مرور زمان شروع به تولید بعضی ادوات قابل استفاده برای خودرو کردند و به دلیل تولید پمپ پدالی احتیاج به تولید گیج‌فشار برای آنها ایجاد شد. به مرور زمان و با گسترش دانش و تکنولوژی، به روزرسانی تجهیزات و همچنین درک احساس نیاز جامعه صنعتی به انواع گیج؛ پکنز در سال 1988  اولین گیج دیافراگمی خود را تولید و روانه بازار کرد. با گذشت زمان و توجه به دقت در ساخت تجهیزات، پکنز شروع به تست و کالیبراسیون محصولات خود با دقت بسیار بالا کرد و یکی از اولین برندهایی شد که محصولاتش را با ISO 9000 ارائه می‌کند.

در طی این سالها، پکنز همواره در حال پیشرفت دانش فنی و تحقیق در حوزه ابزار دقیق بوده و با ارائه خدماتی نظیر تولید و پوشش دادن طیف وسیعی از محصولات اندازه‌گیری ابزار دقیق، استفاده از متریال و آلیاژهای گوناگون برای دستگاه‌ها و ارائه گواهی‌نامه‌های معتبر جهانی برای استفاده در صنایع مختلف، نیاز مشتریان را برآورده می‌کند.