گیج فشار تی جی TG به همراه رد ایندکس

گیج فشار تی جی

سنجش فشار برای صنایعی که احتیاج به دقت بالایی نداشته و یا با مواد به شدت خورنده سروکار ندارند، متفاوت است. آنها می‌توانند با تهیه گیج فشار تی جی و با پرداخت هزینه‌ای بسیار کمتر از رقیبان اروپایی عملیات خود را پیش ببرند.

نیاز به مشاوره دارید ؟ 021-86034106
دقیق سو
یاسمن جواهریان
1 دقیقه
آنچه در این مطلب میخوانید

گیج فشار TG یک انتخاب مقرون به‌صرفه

گیج‌های TG که در بازار ایران طرفداران خود را دارند؛ جزو محصولات چینی هستند و برای مواردی که بودجه موردنظر محدود است، انتخاب بسیار خوبی هستند.

این برند با تولید محصولات مختلف نظیر گیج فشار و در عین حال تطبیق‌پذیر با شرایط محیطی، به یک انتخاب نه تنها در ایران و بلکه در سطح جهانی مبدل شده‌است.

انواع مدل‌های گیج TG

این برند محصولات سنجش فشار خود را با چهار کد روانه بازار کرده که هر کدام از این مدل‌ها وظیفه اندازه‌گیری نوعی از فشار را به عهده دارند. انواع مدل‌های گیج فشار تی جی برابرند با:

1-گیج فشار مدل 3G1
این مدل با حسگر دیافراگمی برای اندازه‌گیری فشار گازها با متریال داخلی برنج استفاده می‌شود. با اینکه دقت در گیج فشار مدل 3G1 بالاست اما باید به خاطر داشت به هیچ وجه به پای رقبای اروپایی خود نمی‌رسد.
2-گیج فشار مدل 3A2،3B1 دو رنج
ویژگی بارز این مدل داشتن یک عقربه یا علامت قرمز، به جز عقربه اصلی است. این کد با حسگر فسفر – برنز و از نوع بوردون تیوب ارئه می‌شود.
قطعات دیگر این مدل مثل کانکشن و قطعات متحرک داخلی تماما برنج هستند.
3-گیج فشار مدل 3E1 دو رنج
این مدل همانند کد قبلی از جنس فسفر – برنز و دارای حسگر بوردون تیوب است. تفاوت اصلی آن با مدل قبلی، قابلیت استفاده به صورت روغنی است.
اتصال این مدل از زیر و تنها در یک سایز صفحه ( 6 سانت ) ارائه می‌شود.

چند نوع از انواع گیج فشار تی جی TG

4-مدل جنرال 3A1 – 3A2 – 3B1 دو رنج
ساده‌ترین مدل گیج فشار از این برند همین کد است. این کد با قطعات برنجی، دو حالت اتصال ( از پشت و از زیر ) و 4 سایز صفحه تبدیل به یک انتخاب کاربردی برای مصارف جنرال شده‌است. بدنه این مدل فولادی و دارای یک صفحه با دو رنج سنجشی است.
5-مانومتر میلی‌باری تی جی
زمانی که نیاز به سنجش فشار در محدوده‌های بسیار کم باشد، از گیج‌های فشار با واحد میلی‌بار یا میلی‌متر آب استفاده می‌شود. از آنجایی که این فشار بسیار کم است پس نمی‌توان آن را با حسگرهای معمولی مثل بوردون تیوب اندازه گرفت. برای این مدل از حسگرهای دیافراگمی یا کپسولی استفاده می‌شود. زمانی که نیاز به دقت بالاتری باشد، پیشنهاد ما استفاده از انواع مدل‌های دیافراگمی گیج ویکا است.


چرا گیج فشار TG بخریم؟

دلایل متعددی وجود دارد که شما به‌دنبال خرید از برندهای اروپایی باشید، آنها در قبال قیمت بالاتری که پرداخت می‌کنید کیفیت طولانی‌ مدت خود را تضمین می‌کنند.

بیشتر بخوانید:
بهترین برند گیج فشار کدام است؟

اما در مقابل زمانی که شما سروکار با مواد خاص شیمیایی ندارید یا دقت بسیار بالایی موردنظرتان نیست؛ قطعا پیشنهاد ما استفاده از گیج‎های معمولی‌تر با عملکرد کاربردی است.

گیج فشار TG برای مصارفی مثل گیج فشار پکیج و استفاده‌های جنرال کاملا مناسب است و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده‌است.

منابع :

fantinicosmi

sparepartsboilers

سوالات متداول

این برند متعلق به کشور ایتالیا بوده اما کشور چین نیز نمونه‌هایی از این محصول را تولید می‌کند و در بازار ایران موجود است.

از آنجایی که محصولات این برند توسط تولید کنندگان چینی ارائه می‌شوند، ممکن است بعضی از استانداردهای لازمه را نداشته باشند و برای استفاده در مصارف جنرال مناسب‌تر هستند.

بله، در بعضی از مدل‌ها امکان استفاده به صورت روغنی نیز وجود دارد.

از این گیج‌ها به عنوان گیج‌های مقرون به‌صرفه و اقتصادی بازار یاد می‌شود که قیمت‌های بسیار کمتری نسبت به مدل‌های اروپایی دارند.

معرفی گیج فشار تی جی TG
قیمت مقرون به‌صرفه 70%
کیفیت ساخت و متریال 65%
دقت در سنجش 60%
دانلود کاتالوگ محصولات تی جی
اینفوگرافیک گیج فشار تی جی tg و تاریخچه آن
اشتراک گذاری: