ترانسمیتر فشار ویکا مدل MH-4

ترانسمیتر فشار ویکا مدل MH-4 یک دستگاه الکترونیکی است که برای اندازه‌گیری و انتقال اطلاعات فشار به یک سیگنال الکتریکی به کمک تکنولوژی چند منظوره استفاده می‌شود. این ترانسمیتر معمولاً در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت و گاز، صنایع شیمیایی، تولید برق و سایر برنامه‌های صنعتی استفاده می‌شود.
ویژگی های اصلی
 • قابلیت تغیر پذیری به دلیل OEM بودن محصول
 • دقت بالا در عملکرد
 • سنجش فشار تا 1000 بار
جهت دریافت قیمت و خرید، از روش‌های زیر با ما تماس بگیرید.
توضیحات

ترانسمیتر فشار ویکا مدل MH-4 یک دستگاه الکترونیکی است که برای اندازه‌گیری و انتقال اطلاعات فشار به یک سیگنال الکتریکی به کمک تکنولوژی چند منظوره استفاده می‌شود. این ترانسمیتر معمولاً در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت و گاز، صنایع شیمیایی، تولید برق و سایر برنامه‌های صنعتی استفاده می‌شود و از قابل اطمینان‌ترین انواع ترانسمیتر فشار ویکا می‌باشد.

ویژگی‌های ترانسمیتر فشار ویکا مدل MH-4 شامل موارد زیر است:

از آنجایی که مدل MH-4 از سری‌های OEM برند ویکا است، قابلیت تغییرپذیری با توجه به نیاز کاربر را به آسانی فراهم کرده است. (محصولات OEM به عنوان تجهیزاتی واسطه برای کامل کردن یک صنعت دیگر می‌باشند.)

نحوه نصب و اتصالات ترانسمیتر فشار ویکا مدل MH-4 :

برای ترانسمیتر فشار ویکا مدل MH-4 گزینه‌های زیادی برای انتخاب نحوه نصب وجود دارد که یکی از اصلی‌ترین آنها DIN است. اتصال DIN یک استاندارد اتصال است که برای تعیین شیوه اتصال تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی به یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مورد ترانسمیترها، کانکشن یا اتصال DIN ممکن است به یکی از این دو معنا اشاره داشته باشد:

 1. اتصال فیزیکی: این معمولاً به اتصال مکانیکی و فیزیکی ترانسمیتر به سیستم یا تجهیزات دیگر اشاره دارد. این اتصال ممکن است به وسیله پیچ و مهره‌ها، اتصالات قفلی یا سیستم‌های دیگر صورت گیرد. اتصالات DIN در این مورد ممکن است با استاندارد‌های مختلفی هماهنگ شده باشند.
 2. اتصال الکتریکی (کانکتور): در بعضی از موارد، کانکشن DIN به یک نوع اتصال الکتریکی اشاره دارد. این ممکن است یک نوع کانکتور یا پیچی باشد که به وسیله آن اتصالات الکتریکی بین ترانسمیتر و سیستم یا تجهیزات دیگر برقرار می‌شود. این نوع اتصالات الکتریکی معمولاً بر اساس استاندارد‌های DIN تعیین می‌شود.
مشخصات فنی
کلاس دقت

0.25%

جنس بدنه

استنلس استیل

جنس کانکشن

استنلس استیل

سایز کانکشن

1/4NPT, 1/8NPT, G 1/8 B, G 3/8 B, G1/4, M14 x 1.5

سیگنال خروجی

4to20mA

1 نظر
 1. بهروز قوام

  سلام روز بخیر این ترانسمیتر رو برای استفاده در فضای باز و در مقابل تابش مستقیم هم میشه استفاده کرد و اینکه حداکثر خطا به ازای ۲۵۰ بار باید یک بار باشد چنین چیزی ممکن است ؟

  • دقیق سو

   سلام روز بخیر بله به علت درجه ip که این محصول داره امکان استفاده در فضای باز و تابش مستقیم هم وجود داره و خطای ماکسیمم این ترانسمیتر برای 250 بار برایر 0.6 بار است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط