گیج فشار نوافیما مدل MN17

گیج فشار نوافیما مدل MN17 در سه مدل MN15/16/17 ارائه شده که دو مدل آن (MN16, MN17) دارای سالید فرانت و دریچه تخلیه هستند. این گیج‌های مرجع، معمولا در آزمایشگاه‌ها، سازمان‌های کالیبراسیون و تست ابزار به دلیل تکرارپذیری و دقت بالا استفاده می‌شوند. تمام استیل بودن آن موجب شده تا از مقاومت بالایی نسبت به مواد شیمیایی برخوردار باشد.
ویژگی های اصلی
 • اندازه صفحه: 15 سانتی‌متر
 • دقت اندازه گیری: 0.25% ، 0.6%
 • محافظت: IP55
 • صفحه رویی گیج: شیشه مقاوم
 • Zero Adjustable
جهت دریافت قیمت و خرید، از روش‌های زیر با ما تماس بگیرید.
توضیحات

گیج فشار نوافیما مدل MN17 در سه مدل MN15/16/17 ارائه شده که دو مدل آن (MN16, MN17) دارای سالید فرانت و دریچه تخلیه هستند. گیج فشار نوافیما مدل MN17 (مرجع) ، معمولا در آزمایشگاه‌ها، سازمان‌های کالیبراسیون و تست ابزار به دلیل تکرارپذیری و دقت بالا استفاده می‌شوند. این گیج تمام استیل دارای   مقاومت بالایی نسبت به مواد شیمیایی می باشد. اما باید توجه داشت که نباید تست گیج‌ها را با سیالات بسیار چسبنده و کریستالیزه مواجه کرد. مدل های ذکر شده تنها مدل ها از گیج فشار نوافیما می باشند که به استفاده به عنوان تست گیج اختصاص یافته اند.

همچنین تمام مدل‌ها به صورت adjustable بوده و امکان تنظیم عقربه به صورت دستی و دلخواه وجود دارد. در مورد نحوه اتصال و نصب آنها دقت شود که نباید از دست استفاده کرد و باید توسط آچار مخصوص بسته شود. شوک دمایی یک از عواملی است که ممکن است روی دقت اندازه‌گیری دستگاه‌ها اثر بگذارد به همین دلیل باید به دما، تابش خورشید و عوامل محیطی دیگر که ممکن است تاثیرگذار باشند، توجه شود. در تمام مدل‌ها می‌توان از 75% مقیاس کامل گیج‌ها استفاده کرد.

اندازه صفحه: 150 میلی‌متر

جنس بوردون تیوب : آلیاژ استنلس استیل 316L

محدوده اندازه‌گیری فشار:

پورت (کانکشن) فشار:

نوع اتصال : اتصال از پشت (BM) و اتصال از پایین (LM)

سایز کانکشن فشار (رزوه) گیج‌ها به شرح زیر می‌باشد:

G 1/2 A ، 1/2NPT

حد مجاز دما نگهداری:

محدوده دمای اندازه‌گیری فرآیند:

مشخصات فنی
سایز صفحه

150mm

محدوده اندازه‌گیری

0 تا 0.6 بار الی 0 تا 1000 بار

کلاس دقت

0.25, 0.6

نوع حسگر اندازه‌گیری

بوردون تیوب

جنس حسگر

استنلس استیل 316L, مس بریلیم

جنس بدنه

استنلس استیل

جنس کانکشن

استنلس استیل 316L

نوع اتصال

از پشت, از زیر

سایز کانکشن

1/2NPT, G 1/2 A

صفحه رویی گیج

شیشه نشکن

1 نظر
 1. حامد شجاعی

  با عرض سلام، از این محصول فقط برای تست دیگر گیج‌ها باید استفاده کرد؟ به تنهایی نمی‌توان از آن برای اندازه‌گیری فشار استفاده نمود؟

  • مدیر سایت

   سلام جناب شجاعی
   این گیج هم همانند مابقی گیج‌ها می‌توانید برای سنجش فشار استفاده کنید. اما به علت دقت و قیمت بالا، برای کالیبره کردن گیج‌های دیگر استفاده می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط