گیج فشار نوافیما سری MGS30

گیج‌های solid front یا دیوار محافظ نوافیما سری MGS30 را متشکل می‌شوند. این محافظ به صورت یک دیواره استیل سخت بین صفحه رویی و حسگر اندازه‌گیرنده قرار می‌گیرد و به سوکت و اتصال داخلی دستگاه جوش می‌شود. علت نصب این دیواره به این دلیل است که هرگاه در اثر نشتی فشار داخلی ناگهانی ایجاد شود […]

ویژگی های اصلی
  • گیج روغنی Fillable
  • دقت اندازه گیری: Grade 2A
  • گواهی حفاظت: IP65 , IP67
  • دارای محافظ Solid Front
  • صفحه رویی گیج: شیشه سکوریت
آنلاین هستیم، لطفاً از روش های زیر با ما تماس بگیرید
توضیحات

گیج‌های solid front یا دیوار محافظ نوافیما سری MGS30 را متشکل می‌شوند. این محافظ به صورت یک دیواره استیل سخت بین صفحه رویی و حسگر اندازه‌گیرنده قرار می‌گیرد و به سوکت و اتصال داخلی دستگاه جوش می‌شود. علت نصب این دیواره به این دلیل است که هرگاه در اثر نشتی فشار داخلی ناگهانی ایجاد شود یا حسگر شکسته شود، دیواره یا بافل از فشار آوردن به صفحه رویی گیج و شکستن آن جلوگیری می‌کند و همچنین این فشار مازاد که به صورت ناگهانی و بر اثر خطا در عملکرد فرآیند تولید شده توسط واشر محافظ یا  blow out disk از پشت دستگاه به بیرون رفته و از اپراتور محافظت می‌کند. اجزا داخلی یا قطعات متحرک هر دو مدل این سری از جنس استنلس استیل 316 هستند و بدنه بیرونی آنها از جنس پلی‌آمید می‌باشد. اندازه صفحه در هر دو مدل برابر با 125 میلی‌متر می‌باشد و تفاوت آنها در محدوده رنج‌های اندازه‌گیری و درجه حفاظت آنها می‌باشد که در مدل استاندارد برابر با IP67 و در مدل Extra مساوی IP65 است.

کاربردها:

این سری از گیج‌های فشار برای تهیه و تولید مواد و صنایع غذایی، صنایع دارویی، پتروشیمی‌ها و نیروگاه کاربرد دارد. این سری از گیج‌ها به دلیل قابلیت پرشدن با روغن توانایی اندازه‌گیری فشار در فرآیندهایی با پالس‌های شدید را دارند. حداقل رنج استفاده از دستگاه برابر با 75% مقیاس کامل خود می‌باشد.  باید توجه داشت که در صورت استفاده از گیج به صورت روغنی و پرکردن آن با گلیسیرین یا سیلیکون نباید از مواد بیش از حد اکسنده برای اندازه‌گیری استفاده کرد چون احتمال واکنش شیمیایی و ایجاد انفجار وجود خواهد داشت.

اندازه صفحه: 125میلی‌متر

جنس بوردون تیوب : آلیاژ استنلس استیل 316

محدوده اندازه‌گیری فشار:

0 تا 0.6 بار الی 0 تا 1600 بار برای مدل استاندارد

0 تا 2.5 بار الی 0 تا 1000 بار برای مدل Extra

پورت (کانکشن) فشار:

نوع اتصال : اتصال از پشت (BM)

اتصال از پایین (LM)

سایز کانکشن فشار (رزوه) گیج‌ها به شرح زیر می‌باشد:

 1/2”  NPT,1/4″ NPT, 1/8″ NPTبرای مدل استاندارد و extra

حد مجاز دمای نگهداری: -30°C…+65°C برای مدل استاندارد

 -25…+65 °C برای برای مدل Extra

مشخصات فنی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گیج فشار نوافیما سری MGS30”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط